Jak vybrat nejlepší počítač pro videohry

Rozhodli jste se, že chcete hrát Assassin’s Creed Origins nebo Star Wars Battlefront II ve slavných 4K, nebo jste připraveni udělat skok do virtuální reality. Ale počkej! Jaký PC budete nakupovat? Jakou grafickou kartu nebo CPU byste měli dostat? A co velikost věže a vylepšení?

Než investujete spoustu peněz do nového herního systému, vezměte si průvodce na náš průvodce pro vstupy a výstupy z nákupu herní plochy.

Rychlé tipy

1. Získejte sérii AMD 500 nebo GPU série Nvidia 10, pokud si je můžete dovolit. To vám umožní hrát nejnovější hry za hedvábně hladkých snímků.

2. $ 1000 je místo pro herní plochy. Ale počínaje kolem 699 dolarů, můžete získat slušnou výbavu, která bude mít vstupní úroveň na střední úrovni.

3. Kupte si systém VR-ready, pokud můžete. To vám zajistí nákup v budoucnu, pokud se rozhodnete získat Oculus Rift nebo HTC Vive.

4. Pokud je to možné, rozhodněte se pro návrh šetrný k upgradu. Podívejte se na systém, který můžete otevřít pomocí několika nástrojů nebo bez nich.

5. Plánujete v budoucnu nahradit některé části. Nový GPU nebo SSD se snadno instaluje a mnohem levněji než koupit nový počítač.

6. Nekupujte menší formu, dokud nebudete v pořádku s nákupem další jednotky za dva až tři roky. Existuje jen tolik, že můžete upgradovat na menším systému, zkuste tedy získat počítač, na kterém lze procesor, paměť RAM a GPU vyměnit.

7. Ujistěte se, že máte porty USB Type-C a Thunderbolt. Tím získáte šířku pásma pro připojení dvou monitorů 4K najednou.

Má záležitost design?

V závislosti na vašem rozpočtu můžete získat pracovní plochu, která je rovnocenná dílu a hrací automat. Společnosti, jako je Maingear a Origin PC, vám umožňují vytáhnout váš systém pomocí vlastních barevných úloh, chlazení kapalin, průhledných oken a barevných kabelů, abychom jmenovali několik možností. Všechno to potěšení přichází na hezké penny, nicméně.

Vybavování původního PC Millennium se zakázkovým nátěrem stojí 250 dolarů, z toho dalších 69 dolarů za interiér s chlazením kapalin nastaveným na 353 dolarů. To je 672 dolarů, než začnete dokončit konfiguraci konkrétních specifikací, protože to řekneme: Dokonalost není levná. Někdy je jen levnější dostat opravdu cool předem nakonfigurované podvozky, jako je Alienware Area 51 ($ 1.699) nebo Asus ROG G20CB (1.649 dolarů).

Má velikost PC skutečně záležitost?

Stolní počítače se dodávají v několika různých velikostech (plná věž, střední věž, mini věž, malé tvary a stolní počítače), které zaujímají různé úrovně prostoru. Plná věž s průměrnou velikostí, jako je Maingear Rush Super Stock, je 24 palců na výšku a stojí na podlaze vertikálně, zatímco pracovní plocha jako Alienware Alpha může být snadno uložena v koutě.

Takže jakou velikost byste si měli vybrat? Upřímně řečeno, záleží na velikosti místnosti, v níž bude váš počítač bydlet, stejně jako na specifikacích, které chcete v daném případě napáchat. Plná věž vám dovoluje mít přístup k kuchyňským dřezům k vašim komponentům: víte, rozšířenou ATX základní desku, tři GPU a paměťovou kartu v funky konfiguracích RAID s množstvím ventilátorů a možná i trouby pro chlazení kapaliny osvětlení.

Průměrná výška pro středovou věž je 18 palců, což znamená, že stále můžete spěchat spoustu zvonků a píšťal do podvozku, ale v ekonomičtější formě. Prostřednictvím průměru 12 palců, mini věže zaberou podstatně méně prostoru, což znamená, že nabízejí také menší prostor pro upgrady.